5 TEMEL UNSURLARı IçIN YANGıN ÇıKış KAPıSı

5 Temel Unsurları için Yangın Çıkış Kapısı

5 Temel Unsurları için Yangın Çıkış Kapısı

Blog Article

Yangın merdivenleri insanoğluın yangın oluştuğu anda hızlı ve emeksiz bir şekilde binayı ayrılma etmelerini sağlayan bir araçtır. Yangın çabucak yangın kaçış holüne muhik açılan yangın bapsından ilerleyerek yangın merdivenine ulaşılır.

Yangın Kapısı Kolu aşağı güzel itilerek kapının kolay açılmasını sağlayıcı ürkü Kanat konstrüksiyonsında kullanılır. Korku anında ihtiyaç duyulan bu aparat nispeten fonksiyonel ve mükemmellik olmalıdır.

Yangın merdiveni, müstacel durumlarda emniyetli bir şekilde binadan boşaltma hazırlamak sinein kullanılan hayati bir emniyet donanımıdır. İster ticari bir yapı isterse konut olsun, her binanın yangın merdiveni sistemine ihtiyacı vardır.

Yangın veya acil gidiş vakalarında binalardaki insanoğluın kolayca tahliye edilmesi ciğerin Yangın Kapısı kullanılmaktadır.

Yangın Çıkış Kapısı yangına dayanıklı bir malzemeden kuruluşlmalıdır. Kapının yanma süresi en azca 30 zaman olmalıdır.

Tamlık çışitaların ve ulaşım yollarının bayağıda belirtilen şartlara mutabık olması gerekir:

Bununla yan yana, yangın merdiveni fiyatlarını etkileyen özge bir faktör de kullanılan gereç ve kalitedir. Yangın merdiveni sistemleri ekseriyetle çelik veya allıküminyum kabil dayanıklı malzemelerden

 Işlevsel başüstüneğu kadar tezyinî düşüncemlara da ehil olan yangın bapları, camlı yangın kapıları, acil çıkış kapıları ve sac kapılar olarak şık tasarlanmış mekânların ve görselliğin Yangın Kapısı ön planda tutulduğu güzel duyu kaygı güdülen alanların konseptine ve renklerine yaraşıklı olarak imal edilme seçeneklerine de sahiptir.

Satış öncesi bile sizler sinein en birebir sistemi sunabilmemiz kucakin konut ve medarımaişetyerlerinizde aptalif bünyelmalıdır. Mahir personelimiz yangın bapları dair sizlere gerekli detayları aktaracaktır ve sizin bütün ihtiyacınızı karşışayacak ve Yangın Çıkış Kapısı aklınızdaki soru işçilikaretlerini ortadan kaldırarak yangın baplarını kuracaktır.

Yangın kapısı Osmaniye ısmarlamainizden önce bu durumları incelediğinizden emin olmanızı referans ederiz. 

Yangın merdivenlerinin kapasite ve sayı itibarıyla en azca yarkaloriın doğrudan bina dışına açılması gerekir.

Nitelikli malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, ihtiyaç halinde binadaki kişilerin tahliyesini katkısızlayacak ve gerektiğinde müdahale ekiplerinin bu yoldan binaya başlangıçine yardımcı olacaktır.

Yangın merdivenleri, Yangın Merdiveni Kapısı yangın takkadak insanların hızlı ve emniyetli bir şekilde binadan çıkmasını esenlayarak dirilik kaybını en aza indirmeyi hedefler.

Yangın kapısı 120 dakikaya kadar ısıya dayanıklıdır. Bunun nedeni ise imalatında kullanılan yanmayan hidrolik malzemelerdir. İmalatta hileüminyum, hidrolik malzeme ve maden sac kullanılmaktadır. Bu dü özdek ısıya dayanıklı olmasını esenlar.

Report this page